×

Produkty w Przemyśle

Checkers jest zobowiązany do opracowania skutecznych rozwiązań bezpieczeństwa w wielu różnych branżach. W każdej dziedzinie zapewniamy produkt doskonale sprawdzony i konsultowany przez naszych inżynierów z ekspertami z dziedzin bezpieczeństwa i przemysłu, dlatego też, posiadamy wszechstronną wiedzę i znajomość miejsc, w jakich znajdzie się finalnie nasz produkt. Powyższych informacji używamy do rozwoju naszych produktów w taki sposób, aby wzór i kształt spotkały się z dokładnym zapotrzebowaniem i oczekiwaniem naszych klientowi

Po ukończeniu pracy przez zespól rozwoju i projektów, produkty Checkers przechodzą trzy częściowy test jakości oraz certyfikację produktów. Współpracujemy również z wieloma liderami rożnych gałęzi przemysłu oraz specjalistami z dziedziny bezpieczeństwa, testując nasze produkty dokładnie w miejscu ich przyszłego zastosowania, w różnych warunkach, co pozwala dokładnie ocenić efektywność bezpieczeństwa naszych produktów. W ramach naszego zaangażowania w bezpieczeństwo twoich pracowników i sprzętu, testujemy nasze produkty w warunkach, które zdecydowanie przewyższają te, napotykane w typowym środowisku pracy.

Podczas gdy Checkers dostarcza swoje produkty wielu rożnym klientom, poniżej przedstawiamy listę zastosowań przemysłowych, gdzie nasze produkty, wyznaczają jakość w bezpieczeństwie pracy.

Kliknięcie na powyższe linki pozwoli dokładniej zapoznać się z produktami i ich zastosowaniem w danej gałęzi przemysłu.