×

O Checkers Polska

W 1987 roku, Checkers – Przemysłowe Systemy Ochrony – rozpoczął produkcję wyjątkowo prostych, jednak charakteryzujących się wysoką jakością produktów, mogących sprostać wysokim standardom i potrzebom użycia i rozwiązań. Wizja firmy przetrwała i jest kontynuowana do dziś. Wraz z produktami, jak, Systemy Ochrony Przewodów, Kliny Przemysłowe, Flagi i Światła Ostrzegawcze, wychodzimy naprzeciw i dajemy możliwość rozwiązywania wielu problemów naszym klientom.


Wizją firmy Checkers jest:

Dynamiczna i rozwijająca się organizacja, której priorytetem jest dostawa
innowacyjnych produktów by chronić ludzkie życie i urządzenia.


Siedziba główna firmy Checkers Industial zlokalizowana jest w miejscowości Bloomfield, w satnie Kolorado, USA oraz obiekty produkcyjne i wspomagające położone w Mesa, Arizona. Każdy z z produktów wytwarzany jest w Stanach Zjednoczonych, USA. Firma jest dumna z tego iż dostarcza najwyższej jakości produkt w możliwie najlepszej cenie rynkowej. Mając możliwość dostarczania naszych produktów na wielu różnych rynkach zbytu, przez ostatnie 25 lat posiedliśmy wiedzę i mamy pewność, że wszelkie potrzeby naszych klientów są w pełni zaspokojone. Mamy pewność, że wzrost firmy Checkers i wprowadzane innowacje lokują nas na dalszą drogę, jako wiodącego dostawcę produktów ochronnych na świecie.

Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa poprzez dostarczanie innowacyjnych produktów oraz pozostając firmą:

  • Nastawioną na klienta
  • Podążającą za najnowszymi trendami technologicznymi i rynkowymi
  • Ceniącą perfekcjonizm
  • Szanującą ludzkie życie i bezpieczeństwo
  • Pewną swoich produktów

System ochrony przewodów

Pięć najbardziej znanych systemów ochrony przewodów zostało stworzonych przez Checkers, wliczając LINEBACKER®, YELLOW JACKET®, GUARD DOG®, FASTLANE®, oraz DIAMONDBACK®. Te profesjonalne systemy ochrony przewodów zapewniają bezpieczne przejście dla pieszych, pojazdów oraz ciężkiego sprzętu chroniąc jednocześnie drogie kable i przewody. By spełnić zróżnicowane oczekiwania klientów, oferujemy modele z uchylnym wiekiem, narzutowe, otwartą górą, oraz systemy niskoprofilowe wytwarzane z odpornego na warunki atmosferyczne poliuretanu. Do lżejszych zastosowań produkujemy systemy ochrony wytwarzane z gumy. Te wytrzymałe systemy są idealne do zastosowań publicznych, reklamowych, budowlanych, oraz przemysłowych.


Kliny

Checkers oferuje duży wybór klinów MONSTER® do zastosowań miejskich, przemysłowych oraz lotniczych. Wyjątkowo trwałe kliny w łatwy i pewny sposób zabezpieczają samochody, ciężarówki, przyczepy, helikoptery w wielu gałęziach przemysłu.. Kliny MONSTER ® są produkowane z niezwykle wytrzymałego uretanu, dostępne jako modele o wysokiej wytrzymałości oraz ogólnego stosowania. Nie ważne czy zabezpieczasz 400-tonową ciężarówkę, czy zwykłego pick-upa, mamy rozwiązanie dla Ciebie.


Flagi ostrzegawcze

Checkers oferuje profesjonalną linię wysoce widocznych flag ostrzegawczych GORILLA ® oraz SUPER WHIP®. Oferujemy szeroką gamę modele podświetlanych oraz standardowych - niepodświetlanych. Idealne do identyfikacji pojazdów oraz sprzętu obecnego na placu budowy. Oferujemy również modele wodoodporne do ekstremalnych zastosowań. Każdy zestaw zawiera giętki i wytrzymały bat zakończony flagą oraz podstawkę montażową dla łatwego mocowania na pojazdach.


Sygnalizacja

Produkujemy najbardziej trwałą linię systemów oświetlenia sygnalizacyjnego, lamp stroboskopowych, oraz modułów LED do barykad. Nasze opatentowane produkty wyposażone są w najjaśniejsze światło w branży, zaprojektowane do pracy w najtrudniejszych warunkach. Wszystkie nasze światła są certyfikowane do spełnienia wymagań regulacyjnych w specyfikacji takich jak SAE J845 klasy, I II i III, ITE oraz NCHRP-350.

Checkers dostarcza również Światła Identyfikacyjne pojazdów, które zapewniają łatwą identyfikację sprzętu w ciężkich warunkach pracy. Zbudowane z najlepszej jakości światła LED, zapewniają doskonałą widoczność w dzień i w nocy. Są one wykonane z materiału o wysokim odblasku, który jest łatwy do odczytu. Światła Identyfikacyjne Checkers zaprojektowane są, aby wytrzymać trudne warunki pracy w kopalniach, placach budowy, przemyśle ogólnym.


Uchwyty do gogli

Produkujemy wytrzymałe uchwyty do gogli ochronnych, dla zapewnienia pracownikom ochrony oczu zawsze, gdy jest potrzebna.


Ograniczniki parkingowe i progi zwalniające

Checkers oferuje najwyższej jakości ograniczniki parkingowe oraz progi zwalniające. Produkty wykonane w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu, idealne w środowisku profesjonalnym i domowym. Te wytrzymałe produkty nie pękają, odporne na gaz, olej, sól, światło słoneczne i substancje chemiczne. Są one wystarczająco lekkie do wysyłki za pośrednictwem UPS i mogą być łatwo instalowane przez jedną osobę.